Kam vyrazit

Tipy na výlety v okolí

Sobotní trhy v Třeboni

Kouzelná atmosféra trhů nadchne každého.

Při návštěvě Třeboně nezapomeňte navštívit třeboňské trhy na náměstí. Ochutnat zde můžete místní speciality, tradiční třeboňské výrobky a mnoho dalšího. Těšit se na ně můžete každou sobotu dopoledne.

Vyražte za zvířaty

Máme rádi zvířata aneb výlet, který nadchne celou rodinu!

Jen pár kilometrů od Kojákovic najdete krasnou ZOO Dvorec. Skoro z očí do očí si budete koukat s  vlky, lvy, tygry, hrochem... Pro odvážné je připraveno terárium Venomous, kde najdete kompletní kolekci kober NAJA.

Oddychový výlet na kole

Rádi se projedete na kole nenáročným terénem? Pak si cestu z Kojákovic do Třeboně rozhodně zamilujete.

Z Kojákovic do Třeboně dorazíte asi po 10km, cestou vhodnou i pro naprosté začátečníky.  Většinu cesty se budete kochat jihočeskými lesy a loukami. Sesednout z kola se určitě vyplatí u malebných rybníků, kde na vás dýchne neopakovatelná atmosféra Třeboňska. Pokud Vás na závěr cesty přepadne žízeň či hlad, doporučujeme Autokemp Třeboň, který budete těsně před Třeboní míjet.

V Třeboni se projdete romantickými uličkami a cestu po náměstí si nezapomeňte zpříjemnit zmrzlinou. Obdivovat krásy zámku Třeboň se vyplatí třeba ze zámeckého parku. Ideálně na dece s kávou z místní kavárny.

Pokud nechcete složitě vozit svá kola z domova, v půjčovně pro vás máme připraveny kola, dětské sedačky i vozík Chariot pro nejmenší cyklisty.

Nejen po milovníky dobrého vína

Po dni plném zážitků jistě oceníte sklenku výborného vína z vinařství Konečný, které si můžete vychutnat třeba na terase s výhledem na dětské hřiště, bazén a koníky.

 

V naší vinotéce můžete vybírat hned z několika různých druhů bílých, růžových i červených vín. Všechny jsme kvůli vám ochutnali a jsou skvělá, a i když se vám podaří jich za večer vypít více, nemusíte se bát, hlava vás po nich druhý den rozhodně bolet nebude. Odzkoušeno!

Tour de Pub

Líbezné turistické město Třeboň oplývá nespočtem různých restaurací. Řadu z nich jsme navštívili a níže přinášíme pár tipů, kde byste si mohli pochutnat i vy.

 

Kopretina

Pokud jste milovníci řízků, rozhodně navštivte restauraci Kopretina. Restaurace je součástí příjemného hotelu a nabízí ty nejrůznější variace řízků. Je zde i příjemná zahrádka u menšího dětského hřiště.

Cukrárna Pohádka

Pokud mají vše děti chuť na něco menšího a ideálně sladkého. Jejich mlsné jazýčky uspokojí cukrárna pohádka, která se nachází jen kousek od náměstí. Děti si mohou pochutnat na sladkých dortíkách, palačinkách či toastech.  Celá cukrárna je vyzdobena pohádkovými postavami a obsluhovat vás bude popelka či princezna. V cukrárně naleznete malý dětský koutek.

U Kellyho

Chcete-li si pochutnat na výborném jídle v příjemné atmosféře, doporučujeme v Třeboni vyhlášenou restauraci u Kellyho. Najdete ji v podloubí, pokud se vydáte z náměstí do zámeckého parku.

Autokemp Třeboň

Ideální restaurací při cyklovýletu je autokemp Třeboň. Příjemné venkovnní posezení, velké  dětské hřiště a dobré jídlo za dobré ceny Vás zajisté nezklamou.

Šupina a Šupinka

Pokud jste v Třeboni, měli byste určitě ochutnat některou  z místních rybích specialit. Vyhlášenou rybí restaurací je Šupina a Šupinka

Bistro u kapra

Jste-li v Třeboni, měli byste také ochutnat kapří hranolky, a to třeba v Bistru u kapra.

 

Nechte si chutnat!

I v zimě je u nás krásně

Chtěli byste vyrazit třeba na běžky... U nás žádný problém!!!

Pokud patříte mezi milovníky zimy, jistě oceníte krásy Novohradských hor, které se nachází asi 20km od Kojákovic.

Please reload

Kde nás najdete?

Kojákovice 62, Jílovice

Jižní Čechy

Kontaktujte nás

Sledujte nás

  • Facebook Social Icon

Možnosti platby

Show More
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now